niedziela, 26 sierpnia 2012

Takie tam ver. 128

czyli ostatnie wydarzenia. 

1. Z przyjacielem doszliśmy do porozumienia - najważniejsze. Stronką jeszcze się nie chwalę. Najpierw musimy mieć dobry szablon. Wciąż ciężko coś dobrego znaleźć, bo darmowe bywają ograniczone, a płatne - wiadomo, tanie nie są. Już byliśmy na jednego zdecydowani. Już, już, niemal go mieliśmy i byliśmy zadowoleni. Ale jak wiadomo tak pięknie być nie może. Szablon ograniczony, a wersja pro płatna 30 dolców. Na taki wydatek nas nie stać na tym etapie... Cóż, szukamy dalej, a póki co, to modernizujemy to, co mamy.
2. Google zawiesiło nam AdSense. Jeszcze, żeby powód podali, to byłoby super. Trzeba zastanawiać się samemu i gdybać, co nim mogło być. Póki co, wysłaliśmy odwołanie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. A już powoli zauważaliśmy wzrost zarobków... - tzn. jeśli patrzeć na kwotę, to nadal grosze, ale jeśli maksymalny dzienny przychód mieliśmy 0,8 euro, a przedwczoraj było 1,63 i wczoraj 1,06 to różnicę widać. I bach! konto zawieszone... Jak nie AdSense, to AdTaily. Są inne formy reklamy. Odnośnie AdSense Google, można sobie poczytać na Wikipedii3. Wrzucam dzisiejsze, a w zasadzie wczorajsze (piszę ten wpis o 2.46 na chwilę obecną, a zdjęcia robiłem po 21-ej) fotki. Foto-gniotki. 

Tak się zastanawiam, co myślał kierowca... - "debil"? :-)
Dodam, że na tej drodze nie jeździ się 50...


To foto umieszczam, bo podobają mi się te "znaki zapytania" - przynajmniej dla mnie tak to wygląda...


A to wrzucam, bo trochę więcej światełek tutaj...
Wiem, że najlepiej byłoby stanąć na jakimś wiadukcie, ale nie miałem takiej możliwości... Innym razem. Jak się nie ma, co się lubi...I to, by było na tyle...
Może wkrótce w wolnej chwili będę zanudzam fotkami samochodów z okresu PRL-u. Tzn. chyba na pewno będę :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie